GIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. kovo 27 d. įsakymu Nr. V-279 „Dėl valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų, jų pavaduotojų, ugdymą organizuojančių vedėjų veiklos vertinimo nuostatų patvirtinimo“ patvirtintų Valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų, jų pavaduotojų, ugdymą organizuojančių vedėjų veiklos vertinimo nuostatų 16 punktu, kviečiame gimnazijos bendruomenę susipažinti su Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktorės Vidos Greičiūtės 2021 metų veiklos ataskaita.

Pasiūlymus dėl veiklos ataskaitos galima pateikti iki 2022 m. sausio 30 d. Gimnazijos tarybai el. p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija