foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas su Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nare

   Sausio 7 d. gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė kartu su mokinių tarybos atstovais susitiko su Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nare Inga Molevaite. Diskusijos tikslas – išgirsti „atsineštas“ idėjas ir kartu jas įgyvendinti, rasti bendrus interesus, atsakyti į visoms pusėms rūpimus klausimus ir spręsti problemas, kad Jurbarke gyventi būtų gera.

    Susitikime buvo apžvelgta daug jaunimo klausimų, pasidalinta gerąja patirtimi, susipažinta su jaunimo situacija Jurbarko rajone.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija