foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijoje - nauja direktorė

     2020 m. sausio 2 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai pradėjo vadovauti nauja direktorė Vida Greičiūtė.

   Direktorę pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas, administracijos direktorius Raimundas Bastys, Savivaldybės tarybos nariai Liudmila Norkaitienė, Audronis Zairys bei gimnazijos mokytojai.

    Vida Greičiūtė padėkojo už sveikinimus, o gimnazijos bendruomenei palinkėjo, kad 2020-ieji metai būti darbingi, kūrybingi ir sėkmingi.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija