foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinis projektas „Žurnalistikos laboratorija“

   Vasario 28 d. jaunųjų žurnalistų būrelis dalyvavo tęstiniame respublikiniame projekte „Žurnalistikos laboratorija“. Susitikime su fotožurnalistu Artūru Morozovu dalyvavo ir gimnazijos fotografės. Itin įdomus buvo svečio pasakojimas apie karo žurnalistiką. Renginio metu aptartas būsimo gimnazijos laikraščio „Spindulys“ planas.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija