Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

2018 m. spalio 10 d. gimnazistai ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuoto pėstininkų bataliono kariai kartu paminėjo Krašto apsaugos dieną. Renginys prasidėjo Kęstučio bataliono ramovėje, kur vyko: Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Klaipėdos regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Tauragės poskyrio veiklos pristatymas, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono prisistatymas.

Vėliau renginio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Kęstučio bataliono infrastruktūra, karių buitimi, dalinio muziejumi, apsilankyti Kęstučio bataliono bei Karo policijos Klaipėdos įgulos technikos, ginkluotės ir spec. priemonių parodoje, pavažinėti šarvuočiu M113, pašaudyti iš šratasvydžio šautuvų. Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo vaišinami kareiviška koše.

Pereiti prie turinio