Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija nuo šių mokslo metų įgyvendina pasaulyje gerai žinomą jaunimo asmeninio tobulėjimo programą – DofE. Vasario 27 d. gimnazijoje lankėsi DofE apdovanojimų programos žygių koordinatorė Justina Vyšniauskaitė ir programos koordinatorė Laura Martusevičienė, kurios vedė įvadinį pasirengimo DofE žygiui užsiėmimą. Bronzos ženklelio siekianti trečios klasės mokinė Gabrielė su bendramoksliais pasidalino savo asmeninio tobulėjimo tikslais.

Kviečiame visus I-III klasių mokinius prisijungti prie DofE programos ir pasiimti jos teikiamas galimybes. Primename, kad mūsų gimnnazijoje šios programos koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, vadovė Lina Maskolaitienė, žygio vadovas Linas Klijūnas.

Pereiti prie turinio