Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

2009-09-27 – 2009-10-02

Svečių iš Austrijos Borg Mittersill gimnazijos sulaukė Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, jau keletą metų dalyvaujanti klasių mainų programoje. Praėjusį pirmadienį austrų moksleiviai ir mokytojai bei mūsų miesto gimnazijos atstovai lankėsi ir rajono savivaldybės administracijoje.

Jau keletą metų Antano Giedraičio-Giedriaus ir Austrijos Borg Mittersill gimnazijos dalyvauja klasių mainų projekte, padedančiame abiejų šalių jaunimui susipažinti, bendrauti, pažinti šalį, žmonių gyvenimo būdą, skatina mokytis svetimų kalbų.

Keturios gimnazistų grupės jau lankėsi Austrijoje, ketvirtąkart sulaukta ir svečių. Šįkart gimnazistai pasitiko svečius Kauno geležinkelio stotyje ir parsivežė juos į savo namus ne tik Jurbarke, bet ir Vytėnuose, Viešvilėje, Pavidaujyje.

Mokytojos Danutė Grikšienė ir Ramutė Bakaitienė kartu su projekte dalyvaujančiais mokiniais parengė turiningą ir įtemptą programą, kurioje – susitikimai, sportiniai ir kūrybiniai užsiėmimai, kelionės į Vilnių, Trakus, Šiaulius ir Palangą, pietūs pranciškonų vienuolyne ir kaimo turizmo sodyboje bei, žinoma, viena kita bendra pamoka. Šeimos, kuriose apsigyveno austrai, jiems irgi pasiūlys įdomios veiklos.

Pereiti prie turinio