Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Šių metų kovo 17 dieną mūsų gimnazijos „Gelbėkit vaikus“ ir „Sniego gniūžtė“ nariai lankėsi Jurbarko vaikų lopšelyje – darželyje „Nykštukas“. Mokiniai papasakojo apie kovo 11 d., ir kokia jos reikšmė mums. Kiekvienam darželinukui buvo įteikta po Lietuvos respublikos vėliavėlę, kuri įpareigojo pasakyti linkėjimus Lietuvai. Darželinukai buvo labai išradingi, palinkėjo daug nevystančių gėlių, taikos, draugystės ir kt.

Po šios susitikimo dalies buvo paminėta „Savaitė be patyčių“, kurios metu darželinukai kartu su gimnazistais piešė daugiaspalvį, įvairiaraštį „Draugystės kilimą“. Tai pirmasis mūsų apsilankymas darželyje, tačiau sutarta, kad tikrai ne paskutinis. Tiek darželio auklėtiniai, tiek ir gimnazistai turėjo puikią popietę, kurios metu netilo muzika ir dainos.

Socialinė pedagogė D. Eidokaitienė

Pereiti prie turinio