Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vasario 21 d. mūsų gimnazijoje fizikos mokytojas Algirdas Kazinevičius sukvietė 1 klasių gimnazistus į fizikos viktoriną-konkursą “Galvanometras”. Kiekviena klasė delegavo po vieną komandą, kurios varžėsi trijuose etapuose. Dvi komandos, geriausiai pasirodžiusios pirmuose etapuose, žaidė “TAIP ir NE” žaidimą finale.

    Entuziazmas liejosi per kraštus, visi norėjo laimėti. Finale sėkmė lydėjo 1C klasės komandą:

  • Paulą Alminaitę
  • Vygantą Butkų
  • Tadą Karanauską
  • Gretą Kasparaitytę
  • Arminą Petraitį
  • Eimantą Petraitį
  • Remigijų Žebrauską

    Nugalėtojus apdovanojo gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius.

    Anot renginį stebėjusios Loretos Tamošaitienės, tai buvo labai nuostabus edukacinis renginys. Daug kas antrino tokių renginių svarbą. Po renginio gimnazistai mokytojo klausė, kada vėl bus organizuojamas toks konkursas.

Pereiti prie turinio