Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Šiais metais gimnazijoje vasario 16-ąją paminėjome antrų gimnazijos klasių istorine viktorina. Istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis kartu su trečių klasių gimnazistų komanda, kurie viktorinoje vykdė komisijos narių pareigas, paruošė įdomias ir intelektualias užduotis, kurios privertė viktorinos dalyvius gerokai „pasukti galvas“. Viktorinos vedantieji Arnas Ašmonas ir Paulius Eigertas skelbė komandoms keturių turų užduotis.

Šventę praturtino muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės mišraus ansamblio, taip pat gimnazijos solistų, muzikantų Almanto Tamošaičio, Lauros Bartusevičiūtės, Edvardo Navicko, Leono Greičiaus, Svajūno Birgiolo, Luko Vijeru, Arnoldo Petrošiaus ir šokėjos Eivos Dobilaitės koncertinė programa. Komisijos narys Simonas Mikšys paskelbė galutinius komandų rezultatus. Istorijos mokytoja Birutė Genienė ir gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius pasveikino komandas nugalėtojas ir įteikė saldžius prizus.

Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė

Pereiti prie turinio