1GB klasė (auklėtoja A.Akutaitienė) nuo 2011 m. gruodžio mėn. dalyvauja eTwinning veikloje. eTwinning– Europos Komisijos švietimo ir kultūros direktoriato eLearning programos iniciatyva. eTwinning suteikia galimybę virtualioje erdvėje bendrauti partneriams iš skirtingų ES šalių. Betarpiška pažintis su Europos šalių bendraamžiais plečia mokinių akiratį. Interneto pagrindu kuriama besimokanti bendruomenė. Šiuo metu 1GB anglistai draugauja su Latvijos, Estijos ir Turkijos vidurinių mokyklų moksleiviais, keičiasi informacija apie savo mokyklas projekte “What‘s the news?“. Visų dalykų mokytojai čia gali rasti partnerių, jungtis prie norimo projekto, arba siūlyti savo. Kviečiame dalyvauti visus. Plačiau pasiskaityti galima internete adresu www.etwinning.lt (registruotis www.etwinning.net).