Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gegužės 31 d. visame pasaulyje minima kaip Pasaulinė diena be tabako. Šios dienos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į tabako keliamus pavojus, rūkymo žalą visuomenės sveikatai.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleiviai buvo pakviesti į susitikimą su Kauno apygardos Jurbarko skyriaus probacijos inspektore Inga Molevaite. Inspektorė supažindino su galimais pavojais ir atsakomybe dėl narkotinių medžiagų, alkoholio bei cigarečių pirkimo ir vartojimo.

Susitikimo metu mokiniai sužinojo, kad probacija – tai sąlyginė alternatyva laisvės atėmimo bausmei, kurios metu vykdoma probuojamojo priežiūra. Probacijos tikslas – kad prižiūrimas asmuo rastų motyvacijos integruotis į visuomenę, pakeisti gyvenimą ir savo tikslų siektų teisėtais būdais.

Pareigūnė supažindino su savo vykdoma veikla, specifikacija bei funkcijomis. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti narkotinių medžiagų testus, darbo metu naudojamą alkotesterį, antrankius, bei elektroninį apykojį ir jo stebėjimo įtaisą.

Vaiko gerovės komisijos narės
Dalia Eidokaitienė
Danutė Kriščiūnienė

Pereiti prie turinio