Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Balandžio mėnesį vyko Benedikto Vanago projektas „Profesionalu būti verta!“, kuris buvo skirtas 7-12 klasių mokiniams, siekiant skatinti jų profesionalumą ir pilietinę savimonę. Apie projektą galima paskaityti čia

Kiekvienos mokyklos mokiniai turėjo atskleisti savo „Vyčio geną“ ir turėjo galimybę laimėti susitikimą-diskusiją su lenktynininku. Projektu susidomėjo 2c klasė ir pabandė laimėti susitikimą-diskusiją su lenktynininku Benediktu Vanagu. Gimnazistai įgyvendino šią užduotį (žr. filmuką).

Respublikoje buvo atrinkta 15 mokyklų, kurios laimėjo susitikimą-diskusiją su Benediktu Vanagu. Labai džiaugiamės, kad 2c klasės mokiniams pavyko laimėti. Apie projekto laimėtojus galima paskaityti čia.

Projektas turi būti įgyvendintas iki 2018 gruodžio 13 dienos. Lauksime, kad susitikime-diskusijoje dalyvautų ne tik 2c klasės gimnazistai, bet visa gimnazijos bendruomenė.

Mokytoja Asta Zikienė

Pereiti prie turinio