Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Pirmą kartą visoje Lietuvoje rengiamos Vokiečių kalbos dienos apjungė įvairius vokiečių kalbos mylėtojus: darželius, mokyklas, universitetus, bibliotekas, teatrus, verslininkus ir privačias iniciatyvas.
Pagrindiniai renginiai vyko 2016 m. spalio 20 d. (ketvirtadienį). Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo Vokiečių kalbos dienoje. Mokiniai pristatė savo projektinius darbus apie vokiškai kalbančias šalis, įžymius žmones, dalinosi savo kelionių po šias šalis įspūdžiais, dainavo vokiškai. Džiaugiamės ir dainavome dainą, kuri skirta vokiečių kalbos dienai. Dainą sukūrė ir atliko grupė SKAMP.

Tegu skamba SKAMP himnas: https://www.youtube.com/watch?v=19dvnN8aZsg

Vokiečių kalbos dienų iniciatoriai: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

Vokiečių kalbos mokytoja O. Stanaitienė

Pereiti prie turinio