Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Spalio 7 d. mūsų gimnazijos mokiniai kartu su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudeliene ir istorijos mokytoju Jonu Laurinaičiu dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės renginyje „Vietos savivaldos diena jauno žmogaus akimis“ .
Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius supažindino jaunuolius su Mero darbu bei pasiūlė „pasimatuoti“ Mero kėdę.

Vėliau mokiniai persikėlė į didžiąją posėdžių salę. Savivaldybės meras supažindino juos su Savivaldybės tarybos darbu, o Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji personalo specialistė Edita Pažereckaitė – su Savivaldybės administracijos veikla.

Dalyviams buvo suteikta galimybė patiems save išbadyti politikų vietoje. Salėje surengtas simuliacinis Tarybos posėdis, kuriam pirmininkavo Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir „Jaunimo merė“ Meda Mačiulaitytė. Posėdyje svarstyti trys klausimai: dėl triukšmo Jaunimo parke problemos ir krepšinio aikštelės sutvarkymo (pranešėjas Adomas Kulikauskas), dėl savanorystės įgyvendinimo problemų (pranešėja Kamilė Kačinskaitė) ir dėl sporto erdvių įkūrimo (pranešėjas Ernestas Eitutis). Po posėdžio įvyko ir spaudos konferencija.

Pereiti prie turinio