Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

2018 m. gegužės 17 d. Jurbarko Antano Giedraičio Giedriaus gimnazijos komanda, kartu su socialine pedagoge Roma Kasparaitiene, dalyvavo prevenciniame renginyje šaunių komandų varžytuvėse „Visos pasakos baigiasi laimingai“. Renginyje dalyvavo daug Jurbarko rajono mokyklų bei svečiai iš Kaišiadorių ir Šakių. Visos komandos turėjo parengti namų darbus, t. y. žinomos pasakos šiuolaikinę vaidybinę improvizaciją atskleidžiančią patyčių, smurto temą. O pažangos valandoje „Atpažink, suprask, padėk“ liejosi ne tik dalyvių žinios, bet ir prakaitas…

Šaunuoliai gimnazistai, atlaikė išbandymus ir pelnė „Išraiškingiausios“ komandos vardą.

Renginį užbaigė aktoriaus, režisieriaus, dainų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Kaniavos koncertas.

Socialinė pedagogė Roma Kasparaitienė

Pereiti prie turinio