Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gegužės 28 dieną gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė ir „Tūkstantmečio mokyklos“  projekto komandos vadovė Jurgita Kazinevičienė dalyvavo STEAM ugdymo koordinatorių mokymuose, kurie vyko Utenos regioniniame STEAM atviros prieigos centre. Susitiko STEAM ugdymo koordinatoriai, dirbantys TŪM I ir TŪM II projektuose pasidalinti gerąja patirtimi. Patyriminės veiklos vyko keturiose STEAM centro laboratorijose: robotikos – IT, fizikos – inžinerijos, biologijos -chemijos ir astrofizikos – aerokosmonautikos. Mūsų gimnazijai, koordinuojančiai STEAM ugdymą savivaldybėje,  tokia patirtis yra labai aktuali. Džiaugiamės, kad jau įvykdytos gamtos mokslų laboratorijos, FAB LAB inžinerinių kūrybinių dirbtuvių, sensorinio kambario bei šiuolaikinio meno studijos remonto darbų viešųjų pirkimų procedūros. Moksleivių vasaros atostogų metu vyks šių patalpų remonto darbai.

Kartu su Tūkstantmečio mokyklos
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Pereiti prie turinio