Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

DofE logotipas

DofE (The Duke of Edinburgh’s International Award) yra tarptautinė neformaliojo švietimo programa 14–24 m. jaunimui. Daugiau apie DofE galite perskaityti čia.

DofE programa padeda ugdyti savo talentus, mokytis iš patirties įveikiant iššūkius ir įprasminti savo laisvalaikį. Kiekvienas ­DofE programos dalyvis siekia asmeninių tikslų savanorystės, aktyvios fizinės veiklos ir įgūdžių ugdymosi srityse, patiria nuotykių komandinių žygių gamtoje metu. Programa veikia 130 pasaulio šalių, Lietuvoje ją įgyvendina apie 100 mokyklų bei su jaunimu dirbančių organizacijų, tarp jų – ir mūsų Gimnazija.

Dalyvaudamas šioje programoje, jaunas žmogus gali patirti daugybę nuotykių, susirasti draugų, atrasti savo paslėptus talentus, geriau pažinti save, įgyti patirties, praversiančios planuojant studijas ir būsimą karjerą. Dalyvavimas DofE apdovanojimuose padeda kryptingai ugdyti įgūdžius, kurie yra svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis, užsiimti svajonių veikla, o gal… atrasti savyje kažką netikėto😊.

Gimnazijoje rasi DofE komandą:

  • vadovė Lina Maskolaitienė, užsienio kalbos (anglų) mokytoja;
  • žygių vadovas Linas Klijūnas, fizinio ugdymo mokytojas;
  • koordinatorė Renata Streleckienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Turi klausimų? Nori dalyvauti? Ateik, mes Tavęs laukiame ketvirtadieniais po keturių pamokų 3 kabinete😊

Pereiti prie turinio