Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Jau kelerius metus iš eilės gimnazija tradiciškai dalyvauja Lietuvos mokyklų mastu organizuojamoje “Tarptautinės Tolerancijos dienos” paminėjime.

Šių metų kaip tolerancijos ir jos sklaidos simbolis buvo gėlė. Norėdami visapusiškai išpildyti šią temą, gimnazistai aktyviai darbavosi. Per dailės pamokas pirmų gimnazijos klasių mokiniai tapė savo kūrybos Tolerancijos gėles, kurios vėliau buvo eksponuojamos gimnazijos koridoriuje prie mokytojų kambario, sukuriant meninę simbolinę kūrinių instaliaciją. Antrų gimnazijos klasių mokiniai, padedami dailės mokytojos N. Kurtinaitienės gamino rankų darbo Tolerancijos gėles, kurios vėliau buvo panaudotos gimnazijos holo ir mokytojų kambario puošimo dekoracijoms. Šį darganotą, vėlyvą rudenį mokinių rankomis gamintos spalvingos gėlės ne vienam pakelė nuotaiką ir privertė permąstyti tolerantiškumo idėją mūsų bendruomenės tarpe.

Visą priešpaskutinę lapkričio savaitę istorijos ir pilietiškumo ugdymo  bei dorinio ugdymo mokytojai su mokiniais vedė pokalbius, diskusijas, koordinavo darbą grupėse, padėjo rengti pristatymus tolerancijos tema. J. Laurinaitis ir D. Šimanskienė aktyviai darbavosi su antrokais, o B. Genienės pirmų klasių mokiniai nuoširdžiai ir kruopščiai dirbo, kurdami savo pristatymus minėtos temos rėmuose.

Vaiko gerovės komisijos pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė dėkoja visiems mokiniams ir mokytojams dalyvavusiems tolerancijos dienos paminėjimo renginių veikloje, o šios akcijos iniciatorės: gimnazijos psichologė Loreta Tamošaitienė ir socialinė pedagogė Roma Pikturnaitė džiaugiasi gražiais ir prasmingais darbais. 

Pereiti prie turinio