Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Lapkričio 20 d. pirmų gimnazijos klasių mokinius ir jų tėvelius pakvietėme į gražią šventę „Gimnazijos pasas“. Šventės dalyviai buvo supažindinti su pagrindine gimnazijos atributika ir simboliais. Visi kartu sugiedojo gimnazijos himną. Susipažino su Antano Giedraičio-Giedriaus gyvenimu ir biografija. Renginio vedantieji Raimondas ir Paulius kvietė į sceną gimnazijos šokėjus ir dainininkus. Vakaro programoje žiūrovai išgirdo mišraus ansamblio dainas (vadovė G.Mikšienė), pasigrožėjo šokio kolektyvo „Era“ (vadovė R.Žemelienė) šokiais, pasidžiaugė gausiu gimnazijos solistų ir instrumentalistų būriu. Direktorius A.Januškevičius ir direktoriaus pavaduotoja J.Gudelienė įteikė gimnazistams „Gimnazijos pasus“. Klasių auklėtojos Sv. Stankevičienė, R.Žemelienė ir J.Videikienė subūrė klasių kolektyvus įsiamžinti su šmaikščia, simboline „Gimnazijos šeimynos“ fotografija.

Pereiti prie turinio