Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Lapkričio 11 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje gimnazijos 9-10 klasių moksleiviai dalyvavo susitikime su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos vadu Giedriumi Ranoniu, kuris visus supažindino su savo profesija, darbo priemonėmis – antrankiais, ginklais.

Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jurbarko r. agentūros vedėjas Andrius Šašys su Nemyra Černiauskiene moksleiviams pademonstravo džiudžitsu savigynos veiksmus, o Dangirdas Šimkus ir Julius Tamošaitis – parodomąją kikbokso kovą.

Susitikimą užbaigė teorinė dalis, per kurią sporto klubo „Pantera“ vadovas ir treneris Mindaugas Smirnovas moksleiviams pristatė džiudžitsu ir kitas dvikovines sporto šakas.

Pereiti prie turinio