Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Sausio 26 d. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje lankėsi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Pedagogai turėjo klausimų dėl brandos egzaminų ir neformaliojo švietimo organizavimo, geltonųjų autobusų naudojimo, mokyklų finansavimo pagal mokinio krepšelio metodiką ir kitomis temomis. Ministrė A. Pitrėnienė susirinkusius supažindino su naujovėmis, pasieksiančiomis mokyklas – mobiliomis laboratorijomis, pasikeitusiu privalomų brandos egzaminų skaičiumi, kalbėjo apie mokslo inovacijas ir galimybes mokyklose auginti mokslininkus, kurie kurtų mūsų ateitį. Pasak ministrės, „Vizito rezultatai Jurbarke džiugina, nes matosi rajonų vadovų domėjimasis švietimu. Galėjome kalbėtis apie Trečiojo amžiaus universitetą, Dainų šventę, Vaiko gerovės komisijos darbą, ieškoti problemų sprendinių, tinkančių Jurbarko rajono savivaldybei“.

Pereiti prie turinio