Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Spalio 13 d. gimnazijos aktų salėje vyko studijų mugė „Kas po to?“, kurioje savo pamąstymais ir patirtimi pasidalino buvę gimnazijos mokiniai. Matas Mačiulaitis teigė „jei tiki, kad tavo žodis vieną dieną gali tapti galutiniu ir neskundžiamu, kad esi vertas formuoti ir įgyvendinti vieną iš trijų valdžių bei užtikrinti įstatymo viršenybę, rinkis studijuoti teisę“. Inga Būblaitytė padėjo atsakyti į dažnai keliamą klausimą „Kur stoti?“ jei traukia tokios studijų kryptys kaip reklama, komunikacija, žurnalistika ir filologija.

Rokas Mockevičius supažindino apie medicinos studijas ir gydytojo darbą iš arčiau. Lukas Tabulevičius teigė, kad socialinių mokslų studijos jau ilgą laiką yra tarp populiariausių Lietuvoje. Gabrielė Onusaitytė išaiškino bankroto administratoriaus funkcijas. Aurimas Sendžikas tvirtino, kad verta rinktis inžinierinę specialybę. Lina Grinevičiūtė pristatė fizinius technologinius mokslus bei jų svarbą ir reikšmę.

Pereiti prie turinio