Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Abiturientė Austėja Dilytė paruošė projektinį darbą anglų kalba. Austėja ir jos anglų kalbos mokytoja Jurgita Kazinevičienė domėjosi žymaus anglų matematiko, logiko, rašytojo, anglikonų pastoriaus bei fotografo Lewis Carroll (1832-1898) kūryba ir biografija.

Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos mokiniams buvo pristatytas stendinis Austėjos Dilytės pranešimas, kuriame vaizdžiai pristatomi žymiausi Lewis Carroll kūriniai „Alisa Stebuklų šalyje“ ir „Alisa Veidrodžio karalystėje“.

Šiais metais Austėja ir jos mokytoja dar labiau gilinosi į šio genialaus autoriaus kūrybą, užsibrėždamos tikslą, rasti kuo daugiau autoriaus biografinių faktų jo kūriniuose. Atsižvelgiant į metų eigoje surinktą medžiagą, buvo atliktas tiriamasis darbas, kuris eksponuojamas gimnazijos trečiame aukšte.

Tokie tiriamieji darbai mokiniams duoda praktinę bei teorinę reikšmę, lavina kalbinius įgūdžius bei skatina kūrybiškumą.

Pereiti prie turinio