Šiais mokslo metais Šimtadienio šventę organizavo šie 3-ių gimnazijos klasių mokiniai: Mintarė Mencaitė, Meda Mačiulaitytė, Jovydas Griškus, Justinas Giedraitis, Ūla Marija Urbštaitė, Ridmantas Pečkaitis, Adomas Kulikauskas, Čelkytė Viktorija, Ugnė Samulevičiūtė, Ainė Zaleckytė, Laertas Mankus, Aistis Mozuraitis, Miglė Petrušaitytė, Samanta Bakanaitė, Laura Grybaitė, Ieva Jomantaitė, Simona Dobilaitytė, Migle Kuskytė, Gabija Glinskaitė, Ieva Bessarab, Rugilė Daunytė, Rūta Karpavičiūtė, Pijus Bastys, Karolina Janavičiūtė, Ieva Sapronaitytė, Ugnė Bendoraitytė, Vilkelyte Viktorija, Livija Murauskaitė,Gabija Maksvytytė, Mantas Volkus, Matas Špigelskis, Augustinas Juška, Gabrielius Andrijauskas, Deimantė Skrickytė, Kotryna Ambrazaitytė, Rokas Tarasovas, Marius Lukšys, Titas Ramanauskas ir Povilas Kačiušis.

Jau artėjant šventei buvo puošiami kabinetai, gaminami pusatestačiai, dailinami kalendoriai ir šimtadienio klasių šaržai. Renginio metu laiko mašina nuskraidino visus ne tik į Viduramžius, bet ir į 1980-uosius metus. Pasitelkiant kūrybinę išmonę ir teatrinius gabumus organizatoriai stebino visus netikėtais scenarijaus posūkiais. Renginio pabaigoje abiturientai įteikė palikimą ypatingą ,,Mokyklinį suolą”.