Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Balandžio 6-ąją, gimnazijoje paminėta Saugaus eismo diena. Ja siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį, kad kiekvieno asmens saugumo laikymasis – viena iš pagrindinių priemonių, galinčių prisidėti prie nelaimių keliuose ir jose nukentėjusiųjų asmenų skaičiaus mažinimo. Lietuvoje Saugaus eismo diena į atmintinų dienų sąrašą įtraukta nuo 2006 m.

Gimnazistams renginį vedė ir su eismo saugumo susijusiomis problemomis, mąstais ir pasekmėmis supažindino renginio svečiai: Tauragės regiono kelių, Saugaus eismo skyriaus inžinierius Jaunius Vilimas, Jurbarko saugaus eismo centro direktorius Česlovas Blažys ir vairavimo instruktorius Osvaldas Kasputis.

Šis renginys-švietėjiška veikla, informuojanti mokinius apie priemones, kurias įgyvendinant, mažinamas avaringumas keliuose. Galbūt šią dieną gimnazistai giliau apmąstė eismo saugumo problemas, atsakingumą už savo elgesį kelyje, Kelių eismo taisyklių reikalavimų paisymą. Renginio dalyviams buvo išdalinta prevencinio pobūdžio medžiaga – lankstinukai, apie atšvaito segėjimą tamsiu paros metu ir atšvaitai.

Pereiti prie turinio