Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gimnazijos mokinės Paulė Vaitkutė, Ugnė Norkutė, Viktorija Tališauskaitė, vadovaujamos mokytojos Nijolės Kurtinaitienės, sėkmingai dalyvavo respublikiniame projekte „Tautos identitetas heraldikoje ir architektūroje”. Projektas skirtas Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 10 –mečiui paminėti.
Paroda vyko Lietuvos Respublikos Seime nuo 2014 birželio 19 d.
Projekto tikslas – pagilinti žinias apie Europos Sąjungos valstybių heraldiką, ieškoti Europos tautų kultūrų atspindžių architektūroje ir formuoti mokinių suvokimą, kad Lietuva yra neatskiriama     Europos dalis bei lavinti mokinių meninius gebėjimus.
Parodoje pristatomuose kūriniuose atsispindi urbanistinio žanro ypatumai, atklydę iš praeities ir tyliai vegetuojantys dabartyje. Visai neseniai sukurtų ir jau grimztančių į užmarštį architektūrinių statinių egzistencija, atspindinti mūsų būsenas, lūkesčius…
Dar kelios fotografijos iš parodos atidarymo šventės.

Pereiti prie turinio