Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gegužės 11 dieną du mūsų mokyklos dvyliktokai – Raminta Vasilevičiūtė bei Pijus Bastys dalyvavo respublikinėje matematikos ir informacinių technologijų konferencijoje „Pasaulis matematikoje ir informacinėse technologijose Lietuvos 100-mečio kontekste“, kuri vyko Vilniuje, Swedbanko generaliniame pastate. Konferenciją organizavo Vilniaus Saulės privati gimnazija.

Projektinių darbų diapazonas buvo itin platus: nuo roboto – voro, mobiliųjų aplikacijų iki kriptovaliutų. Mokiniai ne tik stebėjo kitų moksleivių projektinius darbus, tačiau kiekvienas turėjo pristatyti savąjį. Už tiriamuosius darbus „Matematinių terminų kaita Lietuvoje“ ir „Fraktalai“ mūsų gimnazijos mokiniai Raminta Vasilevičiūtė ir Pijus Bastys buvo apdovanoti paskatinamuoju prizu. Mokinius ruošė matematikos mokytoja Asta Zikienė.

Konferencijoje buvo pristatyta penkiolika projektinių darbų, tačiau tik šeši iš jų gavo prizus.

Asta Zikienė

Pereiti prie turinio