Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Lapkričio 14 d. gimnazijos aktų salėje pirmų klasių gimnazistai rinkosi į direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolantos Gudelienės inicijuotą renginį – „Gimnazisto pasas“, kuriame dalyvavo gimnazistų tėvai, jų auklėtojai ir garbūs svečiai. Gimnazistus pasveikino ir gimnazisto pasus įteikė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Visos klasės kartu su klasių auklėtojais Sauliumi Ambrazaičiu, Birute Genienė, Linu Klijūnu, Violeta Greičiūniene ir Irmanta Valošinienė įsiamžino prie dailės mokytojos Jurgitos Davidavičienės paruošto stendo „Gimnazistų šeima“.

Renginio vedantieji Aistė Dirdaitė ir Dainius Kavaliauskas supažindino su „Gimnazisto paso“ istorija pakvietė visus sugiedoti gimnazijos himną bei artimiau susipažinti su Antanu Giedraičiu–Giedriumi. Renginio solistai Emilija Barčauskaitė, Paulina Kerutytė, Agnė Bukauskaitė bei mišrus choras, vadovaujamas Gražinos Mikšienės džiugino vakaro dalyvius savo skambiomis dainomis. Šokius padovanojo šiuolaikinių šokių kolektyvas „Era“, vadovė Reda Žemelienė. Tėvų vardu kalbėjo Laura Kuncaitienė. Gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius palinkėjo gimnazistams sėkmingų mokslo metų ir pakvietė aktyviai dalyvauti gimnazijos veikloje.

Pereiti prie turinio