Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 12 dieną dailės ir fotografijos dalykų 11 kl. gimnazijos mokiniai dalyvavo kultūros paso renginyje – edukacijoje „Atvirlaiškių dirbtuvėse“. Edukaciją vedė Tauragės krašto muziejaus fotografas Juozas Petkevičius. Renginio metu moksleiviai susipažino su fotografijos atsiradimo istorija ir vienu iš fotografijos gavimo būdų – cianotipija. Kiekvienas edukacijos dalyvis galėjo atsispausdinti atvaizdą su Tauragės miesto istoriniais objektais.

Antroje renginio dalyje buvo pristatyti senieji analoginiai fotoaparatai, vienu iš jų buvo nufotografuota visa dalyvių grupė ir vietoje atspausdinta negatyvinė nuotrauka. Edukacijos pabaigoje buvo apžiūrėta vieno žinomiausių Lietuvos fotografų Algimanto Aleksandravičiaus peizažo fotografijų parodą.

Tai pat buvo aplankyta ir Tauragės miesto pagrindinė eglė.

Renginio iniciatoriai mokytojai A. Būblaitis ir J. Davidavičienė.

Pereiti prie turinio