Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

PARTNERIAI:
Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras.
Tankodromas.


2016 kovo 9 d. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos aktų salėje visi susirinko į rajoninį intelektualinį mokinių konkursą „Protų mūšis“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 1990 m. kovo 11-osios paminėjimui. Vedantieji Laura Žičkutė ir Pijus Bastys pristatė šios šventės svečius: seimo nario Broniaus Paužos padėjėją, Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narę Iloną Pocienę, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkę turizmui Skaistę Danevičiūtę, Jurbarko rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoją Genovaitę Pocevičienę. Renginys buvo pradėtas Lietuvos respublikos himnu. Gimnazijos mišraus choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės konkurso dalyviams atliko šias dainas: Kęstučio Vasiliausko „Trys spalvos“, Kęstučio Vasiliausko „Žemėj Lietuvos“ ir Roko Radzevičiaus, Aistės Smilgevičiūtės „Pinavija“, akordeonu grojo Žilvinas Pranaitis, gitara Gytis Gegužis, Djambe Rasa Tumšytė. Solistės Ieva Sapronaitytė ir Sandra Lopetaitytė.

Užduotis konkursui rengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, istorijos mokytojas ekspertas Jonas Laurinaitis, matematikos – ekonomikos mokytoja Asta Zikienė, geografijos mokytoja Birutė Pauliukienė.

Konkurse dalyvavo: Smalininkų technologijų ir verslo mokykla ir jų komanda „Ąžuolų alėja“, Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla su komanda „Vytautukai“, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos komandos „ISTOGEOMUZ“, „Kažkur girdėti“, „Gimnazistės“ .
Komandos iš Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos: „Digichė“, „Rekt“, „Hipertoniniai ežiukai“, „Iks Dė“, „Teletabiai“, „Klasiokai“, „Super penketas“, „Patriotai“, „Alfa“, „50 Shades of Brain“, „Digidichofčikai“.

Vertinimo komisija: Akvilė Karopčikaitė, Karolina Kasputytė, Titas Samuilis, Gintarė Stankevičiūtė, Tomas Unguraitis, Lukas Pališkis.
Rinkėjai: Paulius Alekna, Paulius Dirda, Erika Alijošiūtė, Evelina Baltrušaitytė, Vakarė Radomskytė.

1 vietą laimėjo komanda „Digidichofčikai“ – Tadas Karanauskas, Simona Uksaitė, Greta Kasparaitytė, Domantas Sakalauskas, Arminas Petraitis.
2 vietą laimėjo komanda „50 Shades of Brain“ – Arnas Danaitis, Elžbieta Budzinauskaitė, Žilvinas Pranaitis, Eimina Dirvelytė, Agnė Bakšytė.
3 vietą laimėjo komanda „Patriotai“ Aistis Mozūraitis, Laertas Mankus, Ugnė Bosaitė, Viktorija Uksaitė, adomas Kulikauskas.

Komandos buvo apdovanotos seimo nario Broniaus Paužos, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro įsteigtomis atminimo dovanėlėmis, Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos direktoriaus padėkos raštais.

1-os vietos laimėtojai vyks į pramogas Tankodrome. 2-os vietos laimėtojai pasirinks Jurbarko dvaro teritorijoje orientacinį žaidimą arba edukacinę ekskursiją Jurbarko dvaro teritorijoje.

Konkurso apipavidalintoja dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė. Garso operatorius Ridmantas Pečkaitis. Konkurso organizatoriai: Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, istorijos mokytojas ekspertas Jonas Laurinaitis, muzikos mokytoja Gražina Mikšienė, matematikos – ekonomikos mokytoja Asta Zikienė, geografijos mokytoja Birutė Pauliukienė.

Pereiti prie turinio