Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Kovo 7 d. gimnazijoje mokiniai susirinko į rajoninį intelektualinį mokinių konkursą „Protų mūšis“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Sveikinimo žodį tarė Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė, Jurbarko krašto muziejaus muziejininkė Aušra Smirnovienė ir gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius. Renginys pradėtas Lietuvos respublikos himnu. Dalyviai ir svečiai klausėsi mišraus choro, vadovaujamo muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės, atliekamų dainų. Dalyvius savo dainomis taip pat nudžiugino Mantas Širkevičius, Agnė Bukauskaitė, Emilija Barčauskaitė ir Paulina Kerutytė.

Užduotis konkursui rengė istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis, istorijos mokytoja Birutė Genienė, anglų mokytoja Asta Akutaitienė, geografijos mokytoja Birutė Pauliukienė, anglų mokytoja Jurgita Kazinevičienė. Konkursą organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė.

Vertinimo komisijoje dirbo Andrėja Pocevičiūtė, Augustė Pocevičiūtė, Matas Zobiela, Vaida Šlickytė, Iveta Girdžiūtė, Jonas Laurinaitis, Asta Akutaitienė, Jurgita Kazinevičienė, Birutė Genienė, Birutė Pauliukienė. Renginio metu padėjo palaikyti tvarką, prižiūrėjo, kad dalyviai nesinaudotų išmaniosiomis technologijomis. Tai: Justinas Mykolaitis, Erikas Ramanauskas, Česlovas Martinkevičius, Emilis Rusinavičius. Renginį vedė Matas Mankus ir Marija Vasiliauskaitė.

Konkurso partneriai Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras, Jurbarko krašto muziejus. Rėmėjai: užkandinėEDINAS MB“ ir „Star Pizza“.

Konkurso dalyviai: Eržvilko gimnazijos komanda, Dvi komandos iš Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, Vytautukų komanda iš Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos ir net 15 komandų iš Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos.

Dėkojame konkurso dalyviams, svečiams, partneriams ir rėmėjams. Sveikiname komandas nugalėtojas.

1-os vietos laimėtojai Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos 4e klasės komanda: Mantas Širkevičius, Normantas Bataitis, Austėja Zokaitė, Paulius Suslavičius.
2-os vietos laimėtojai Eržvilko gimnazijos komanda: Simonas Stankaitis, Austėja Kelpšaitė, Ernestas Eitutis, Gytis Sirvydas, Simonas Gerulis.
3-ios vietos laimėtojai Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos komanda 2A2: Karolina Rimkutė, Barbora Jociūtė, Silvija Bastytė, Gaudenė Janavičiūtė, Austėja Palaitytė.

Pereiti prie turinio