Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Kovo 9 d. gimnazijos aktų salėje įvyko rajoninis intelektualinis konkursas „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Konkurse dalyvavo komandos iš Eržvilko gimnazijos, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, Vytauto pagrindinės mokyklos, Naujamiesčio pagrindinės mokyklos ir Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos. Šio konkurso tikslai ugdyti pilietiškumą ir sąmoningą patriotiškumą, formuoti mokinių norą, gebėjimą ieškoti, tyrinėti ir praktiškai pritaikyti savo žinias bei skatinti domėjimąsi gimtojo krašto istorija ir kultūrinėmis vertybėmis.

Konkurso užduočių pobūdis dalykinės sritys: istorija, ekonomika, geografija, muzika, menas, kultūra, įvairenybės, asmenybės. Užduočių tematika: visos užduotys susijusios su Lietuva. Rengėjai direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Streleckienė, istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis, geografijos mokytoja Birutė Pauliukienė, matematikos mokytoja Asta Zikienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolanta Norkūnienė, užsienio kalbos (anglų ) mokytoja Gitana Bajorinaitė, dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė, muzikos mokytoja Gražina Mikšienė, technologijų mokytojas Adolfas Būblaitis.

Partneriai: Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras; Jurbarko krašto muziejus.

Apdovanojimai: padėkos raštai, atminimo dovanėlės ir organizatorių bei partnerių įsteigtas prizas: edukacine ekskursija Jurbarko dvaro teritorijoje ir Jurbarko krašto muziejuje bei užkandinės „Juras & Barkus“ dovanų kuponas.

Konkurso nugalėtojais tapo: Naujamiesčio pagrindinės mokyklos komanda, Veliuonos Antano ir Jono Juškų komanda bei Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos komanda.
I-os vietos laimėtojai: Kasparas Jurevičius, Justas Ušinskas, Mantas Stankaitis, Marija Vasiliauskaitė, Matas Mankus (Naujamiesčio pagrindinės mokyklos komanda).
II-os vietos laimėtojai: Rūta Oridinaitė, Rūta Oridinaitė, Rūta Oridinaitė, Rūta Oridinaitė, Rūta Oridinaitė ( Veliuonos Antano ir Jono Juškų komanda).
III-ios vietos laimėtojai: Normantas Bataitis, Mantas Širkevičius, Erikas Rimavičius, Jurgita Rėbnerytė, Austėja Zokaitė (3e klasės Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos komanda).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Pereiti prie turinio