Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Kovo 14 d. Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijoje įvyko tradicinė – rajoninė mokinių tarybos konferencija „Būk aktyvus“, skirta mokinių savivaldai stiprinti. Šiais metais dalyvavo mokinių savivaldos atstovai iš Jurbarko rajono mokyklų. Konferencijos užduotis atliko ir savo veiklą pristatė Eržvilko, Šimkaičių, Seredžiaus, Viešvilės, Veliuonos bei Smalininkų technologijų ir verslo mokyklų savivaldos atstovai. Dalyvius pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė turizmui Joana Reinolcaitė, Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius, Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos tarybos pirmininkė Jurgita Kazinevičienė, Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkės pavaduotoja Kamilė Pernarauskaitė. Šventinę nuotaiką visiems dovanojo gimnazistė Emilija Barčauskaitė (muzikos mokytoja Gražina Mikšienė).

Renginį organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė ir gimnazijos mokinių taryba.

Konferenciją vedė gimnazijos mokinių tarybos atstovai: pirmininkas Irmantas Norkūnas, pavaduotojas Valdas Valavičius, narė Gabrielė Tirlikaitė.

Pereiti prie turinio