Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Lapkričio 6-ąją dieną TV3 iniciatyva Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Mūsų gimnazija – taip pat ne išimtis. Renginį organizavo 3C bei 3D klasės, o bendradarbiauti pakviesti visi trečių klasių mokiniai. Tad antradienį prie bibliotekos buvo išdėlioti stalai, mokiniai juos papuošė savo gamintais skanėstais ir mokyklos bendruomenė galėjo įsigyti įvairių kepinių, taip prisidėdama prie akcijos, bei pasivaišinti nemokama arbata, kartu pabūti ir gerai praleisti laiką.

Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones, todėl smagu pranešti, kad gimnazijoje akcijos fondui surinkta virš 100 eurų! Kiekvieno indėlis svarbus ir prasmingas – savo mažomis pastangomis galime įžiebti didelę laimės šypseną!

Nuoširdžiai dėkojame visiems pirkusiems, kepusiems ar kitaip prisidėjusiems akcijai įvykti mūsų gimnazijoje!

Organizatoriai

Pereiti prie turinio