Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Proto mūšių finale susitiko 11 komandų, nusprendusių pasukti smegenis bei parodyti, ko yra vertos. Paskutinis mūšis vyko itin atkakliai, iki pat paskutinio turo buvo neaišku, kas taps žaidimo nugalėtojais. Neaiškumų iškilo ir sužinojus rezultatus, mat 2 komandos (“Giedriukas ir KO” bei “Trikampis kvadratas”) surinko tokį patį taškų skaičių, tad nugalėtoją teko skelbti atsižvelgiant į tai, kas surinko daugiau taškų paskutiniajame, t.y. muzikiniame ture. Nugalėtojais tapo komanda “Giedriukas ir KO”, surinkusi 21 tašką, antroje vietoje liko su tiek pat taškų “Trikampis kvadratas”, kuriai padėjo 3d klasės auklėtoja Erika Liutkevičienė, o trečioji vieta atiteko 9c klasės bei jos auklėtojos, Loretos Tamošaitienės, komandai “Burundukai.LT”, surinkusiai 19 taškų.

Nuoširdžiai dėkoju visiems komandų dalyviams, nepagailėjusiems savo laisvalaikio bei atėjusiems sudalyvauti šiame intelektualiame žaidime. Džiaugiuosi jų pademonstruotais rezultatais, kurie, atsižvelgiant į klausimų sudėtingumą, buvo išties neblogi. Taip pat noriu padėkoti visai vertinimo komisijai (Krisčiui Balčiūnui, Arnoldui Milkui, Sauliui Šulskiui), šio žaidimo vedėjui Raimondui Kiltinavičiui, tvarkos prižiūrėtojui Karoliui Budvičiui,istorijos mokytojui Jonui Laurinaičiui, direktoriaus pavaduotojai Jolantai Gudelienei, taip pat visiems moksleiviams žaidimo metu gyvai atlikusiems muzikinius kūrinius.

Pereiti prie turinio