Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Mūsų gimnazijos Jaunųjų žurnalistų būrelis 2019-2020 mokslo metais dalyvauja projekte „Žurnalistikos laboratorija“, kurį rengia Lietuvos žurnalistikos centras kartu su multimedijų agentūra „Nanook“ bei JAV ambasada Vilniuje.

Lapkričio 4 d. 1C, 1D klasių mokiniai klausėsi paskaitos apie medijų raštingumą (lektorė – Akvilė Venckutė iš Lietuvos žurnalistikos centro). Taip pat lapkričio 4-5 d. vyko mokymai, kuriuos vedė mutimedijų agentūros „Nanook“ žurnalistai Artūras Morozovas, Mindaugas Drigotas. Jaunųjų žurnalistų būrelis turi galimybę ir tiesiogiai, ir nuotoliniu būdu dalyvauti „Žurnalistikos laboratorijos“ veiklose, kurias koordinuoja ir konsultuoja mentoriai, bei įsipareigoja parengti žurnalistikos kūrinius.

Jaunųjų žurnalistų būrelio vadovė Violeta Greičiūnienė

Pereiti prie turinio