Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Rugsėjo 14 d. gimnazijos mokiniai, lankantys teatro pamokas, dalyvavo projekto „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms (AKIM)“ kūrybinėse dirbtuvėse kartu su aktoriais Algiu Matulioniu ir Nina Marija Radaityte. Svečiai charakterizavo aktoriaus profesijos ypatumus ir sudarė sąlygas mokiniams patiems paragauti „aktoriaus duonos“. Projekto gimnazijoje koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė ir teatro mokytoja Jūratė Videikienė pasakojo, kad užsiėmimo metu pastebėjo gimnazijos „teatralų“ naujas, dar neatsiskleidusias savybes, reakcijas ir gabumus. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai ir žiūrovai buvo apdovanoti ne tik mažomis atminimo dovanėlėmis, bet ir šiltais įspūdžiais, karštomis emocijomis ir profesionaliu požiūriu, kaip paprasti dalykai gali atskleisti gilius, sudėtingus išgyvenimus, kuriuos pajausti reikia tikro aktoriaus meistriškumo ir profesionalumo.

Pereiti prie turinio