Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 7 d. 1a ir 1b klasių mokiniai, lydimi mokytojų V. Pakinkyte, D. Kondrotaite ir A. Būblaičiu, dalyvavo pažintinėje išvykoje į Klaipėdą, delfinariumą, jūrų ir laikrodžių muziejus.

Delfinariume stebėjome delfinus atliekant įvairiausius triukus, tokius kaip šuoliai iš vandens, šokiai pagal muziką, metimas į krepšinio tinklą ir net piešimas ant drobės. Kartu su delfinais pasirodė ir Kalifornijos jūrų liūtai.

Po to aplankėme jūrų muziejaus ekspozicijas įsikūrusias Nerijos forte – akvariumą, jūrų gamtos ekspoziciją, jūrų paukščių ir žinduolių baseinus, laivybos istorijos ekspoziciją. Labiausiai sudomino – pagrindiniame baseine įrengtas povandeninis 25 metrų ilgio tunelis. Juo eidami pasijutome tarsi po vandeniu ir galėjome iš arti stebėti įspūdingas žuvis.

Vėliau apsilankėme Klaipėdos laikrodžių muziejuje, kuris įkurtas 1984 m. Pagal savo specifiką tai vienas iš retesnių muziejų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Muziejuje eksponuojami senovinių kalendorių, saulės, vandens, ugnies, smėlio laikrodžių originalai, modeliai ir kopijos-rekonstrukcijos, XVII–XX a. mechaninių laikrodžių originalai. Čia dalyvavome dviejose edukacinėse programose: „Zodiako žvaigždynai“ ir „Meno pinklės“. Užsiėmimų metu susipažinome su žvaigždynais, zodiako ženklais, apžiūrėjome muziejaus eksponatus.

1b klasės mokiniai Giedrius Malakauskas ir Eimantas Kubilius

Pereiti prie turinio