Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gražiausias ir spalvingiausias metų laikas yra vasara. Ji mus džiugina žiedais, spalvomis ir gražiomis akimirkomis. Nenuostabu kad norisi įamžinti šį nuostabų metų laiką.Net neabejojam, kad Jūsų vasara buvo puiki – kas maudėsi jūroj ar ežere, voliojosi smėlyje, plaukė baidarėmis, džiaugėsi žaliuojančia pieva kaime ar tiesiog nerūpestingai leido šiltas vasaros dienas. Norime pasidalinti gražiausiomis vasaros akimirkomis su visais!

Gimnazijos moksleiviai pristato fotodarbų parodą “Vasaros spalvos”

Pristatomoje parodoje didžioji dalis nuotraukų yra Vaivos Vaivadaitės 3a. Vaivos darbai džiugina spalvingumu, kompozicijos įvairove, subtiliu grožio supratimu. Ne mažiau įdomios nuotraukos yra ir kitų moksleivių: Lauros Šventoraitytės 3d, Paulos Almonaitės 3c, Luko Bataičio 3f , Manto Šimkaus 3b ir kitų.

Pereiti prie turinio