Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gimnazijos pirmame ir trečiame aukštuose eksponuojama piešinių paroda „ERDVĖS TRAJEKTORIJOS“  – tai 3G Dizaino, 4G Dailės mokinių darbai, mokytoja Jurgita Davidavičienė.

Piešiniuose ryškių spalvų geometrinės dėmės, bei perspektyvinės, plastinės linijos tampa akcentais, siekiant kažką išskirti, kartais suklaidinti stebėtoją, nukreipti jo žvilgsnį į gilumą. Tačiau tie patys elementai nors ir siekdami, kad į juos būtų atkreiptas dėmesys taip pat skatina ir kitaip pažvelgti į bendrą piešinių kompoziciją, pajausti jos nuotaiką, aplinką, konstrukciją. Kaip ir be išankstinio suplanavimo slampinėjant po miesto gatves yra „paneigiami“ nustatyti planai bei sistemos ir vietoje to pasirenkama kitokia, atsitiktinė, jausminė vaikščiojimo trajektorija, taip ir piešiniai kviečia pakeliauti kažkur……

Pereiti prie turinio