Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Kovo 5 dieną fotografijos pamokos metu mokytojo Adolfo Būblaičio lydimi gimnazistai lankėsi Kidulių dvare, kur juos itin maloniai pasitiko Kidulių laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Milda Prūsaitytė. Darbuotoja aprodė dvarą ir pristatė šiuo metu eksponuojamas parodas. Fotografės Emilijos Jonaitytės fosforo fotografijų paroda „20 asmenybių tamsoje“, suteikė progą ne tik pasikartoti istorijos pamokas apie nepriklausomybės akto signatarus, bet ir susipažinti su reta fotografijos technika. Signatarų nuotraukos padengtos fosforu ir apžiūrimos visiškoje tamsoje. Detalumu gimnazistus sužavėjo ir greta eksponuojami veltos vilnos vaisių natiurmortai.

Klausutiškės Reginos Bakutienės  mandalų paroda sudomino ne tik dėl spalvų bei formų darnos, bet ir dėl akcentuojamo mediatyvaus kūrybos proceso, kuris itin aktualus nuolat skubančiam šių dienų žmogui. Gimnazistai taip pat galėjo prisėsti ant senovinių baldų, pasižvalgyti po kostiuminę – prisiliesti prie Kidulių dvare atkuriamos istorinės dvasios.

Pereiti prie turinio