foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kalėdinis matematikos turnyras 2016

    Š.m. gruodžio 22 dieną gimnazijoje tradiciškai buvo surengtas matematikos Kalėdinis turnyras, kurį kasmet savo ugdytiniams organizuoja matematikos mokytoja Laimina Juškienė. Turnyre dalyvavo M4 ir M6 grupių moksleiviai, kurie sprendė individualias startines užduotis, atliko mintinas užduotis, pasiskirstė komandomis ir varžėsi įveikdami įvairias matematines užduotis. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad 1 ir 6 komandos surinko po lygiai taškų ir laimėjo 1-ąją vietą (Renatas, Auksė, Gabija, Renata, Marius, Rugilė, Rūta, Inga). Mokiniai ne tik pagilino savo matematines žinias, jomis pasidalino dirbdami komandoje, bet ir pajuto artėjančių švenčių džiaugsmą.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija