foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Adventinis koncertas

     Gruodžio 19 d. merginų choras “Saulė“ (vadovė Danutė Lapienė, koncertmeisterė Jolanta Gudelienė) koncertavo Jurbarko evangelikų liuteronų bažnyčioje.

 

     Kolektyvas atliko Adventines, Kalėdines giesmes.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija