foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazistų-giedraitukų - kalėdinis pėsčiųjų žygis

    Gruodžio 19 d. (šeštadienį) gimnazijos pirmųjų, antrųjų ir ketvirtųjų klasių mokiniai, bei vieno iš jų augintinis keturkojis ėjo į kalėdinį žygį, kurį organizavo istorijos mokytoja Birutė Genienė bei jos vyras „Pėsčiųjų žygių“ asociacijos prezidentas Vidmantas Genys. Mokiniai aplankė prie Nemuno esančius Bišpiliukus, ten stovėjo kryžiuočių pilis, nuo to prasidėjo Jurbarko istorija.

 

    Mokiniai taip pat aplankė Kalnėnuose išlikusią, kadaise Vasilčikovo iškastą laivų prieplauką. Gimnazistai turiningai bei įdomiai praleido šeštadienį, sužinojo daug naujo apie savo kraštą, taip pat išbandė fizines jėgas. Norėtųsi, kad daugiau jaunų žmonių rastų laiko ir prisijungtų prie pėsčiųjų žygių.

Gabrielė Songailaitė ir Paula Alminaitė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija