foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

   Respublikinių konkursų laureatai

    Gegužės 11 d. gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius  įteikė padėkos raštus respublikinių konkursų laureatams ir jų mokytojams. Priminsime, kad Mantas Bendžius respublikiniame meninio skaitymo konkurse laimėjo II vietą (mokytoja J.Videikienė), Indrė Štuikytė nacionaliniame "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija" laimėjo I vietą (mokytojas J.Laurinaitis), respublikiniame teisinių žinių konkurse Temidė gimnazijos komanda laimėjo I vietą. Komandos dalyviai: Laura Žičkutė, Tadas Meškauskas, Egidijus Grygolaitis, Renaldas Stasiūnaitis, Karolis Gylys (mokytojai J.Laurinaitis, J.Gudelienė).

laureataimin

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija