foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

1-ų klasių Kalėdinis vakaras

     1-ų gimnazijos klasių teminis Kalėdinis vakaras, kurį vedė 1a klasė, atidarė Kalėdinių renginių maratoną. Jaunieji gimnazistai vieni su kitais pasidalino savo talentais, kūryba, išradingumu ir gera nuotaika.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija