foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Eglutės puošimas

     Kalėdiniam šurmuliui įsisiūbavus, šventiškai nusiteikę 2Gb klasės mokiniai gruodžio 11 d. prisidėjo prie Jurbarko miesto gražinimo papuošdami prie autobusų stoties stovinčią eglutę. Žaliaskarė buvo padabinta gimnazistų rankomis padarytomis dekoracijomis – sidabru bei auksu tviskančiais kankorėžiais. Nepabūgę spaudžiančio šaltuko, jie noriai kibo į darbus: kas nuo šalčio saugojosi dainuodami kalėdines dainas, o kas šildė vieni kitus šypsenomis ir geru žodžiu. Moksleiviai džiaugėsi savo darbo rezultatu, taip pat sulaukė ir daug pagyrų už kūrybiškai ir išradingai papuoštą eglę. Tikimasi, jog ši eglutė pamalonins ne tik jurbarkiečių, bet ir miesto svečių širdis. Tad belieka tik laukti sniego ir žiemos atostogų.

     Sveikiname visus su artėjančiomis šventėmis ir linkime taip pat kūrybiškai ir išradingai kalėdine nuotaika apgaubti ir savuosius namus.

Miglė Birgiolaitė 2Gb klasė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija