foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazisto paso šventė

    Jau tapo gražia tradicija, kad lapkričio 18 d. gimnazijos aktų salėje susirinko 1-ų kl. mokiniai, tėvai, klasių vadovai ir administracija į „Gimnazisto paso“ šventę. Renginio iniciatorė ir organizatorė direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė džiaugėsi, kad šiais metais renginyje dalyvavo ir Jurbarko rajono savivaldybės meras Ričardas Juška bei Jurbarko rajono savivaldybės dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Danutė Matelienė su kilnia misija apdovanoti ilgametę Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytoją Mildą Piliutienę Jurbarko rajono savivaldybės ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“. Šis apdovanojimas Mokytojai skirtas už sąžiningą 50-ies metų darbą Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje, ilgametį lietuvių kalbos ir literatūros puoselėjimą rajone bei puikius mokinių pasiekimus.

    „Gimnazisto paso“ koncertinėje programoje dalyvavo: gimnazijos mišrus choras (vadovė Gražina Mikšienė), šiuolaikinių šokių kolektyvas „Era“ (vadovė Reda Žemelienė), gimnazijos solistai ir muzikantai: Gabija, Greta, Jonė, Ugnė, Justas, Almantas, Jolanta, Rasa, Simonas, Benas bei 1a ir 1d klasių kolektyvai. Tėvų vardu kalbėjo Jūratė Bastienė.
    Gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius 1-ų klasių mokiniams įteikė gimnazisto pasus, liudijančius, kad pirmokai tapo tikrais gimnazistais. Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė pakvietė visus šventės dalyvius sugiedoti gimnazijos himną. Renginio metu buvo demonstruojamas filmukas apie Antaną Giedraitį-Giedrių, kurio autorė teatro mokytoja Jūratė Videikienė. Renginio vedantysis Mantas Bendžius visus supažindino su gimnazijos vėliava, kurią 1998m. sukūrė dailės mokytoja Nijolė Kurtinaitienė papuošdama prasmingu lotynišku tekstu, saulės ir knygos simboliu. Gimnazistai kartu su savo auklėtojomis Lina Maskolaitiene, Laimina Juškiene, Laima Samoškiene ir Adolfu Būblaičiu įsiamžino prie tradicinės gimnazisto šeimynos, kuria sukūrė dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė. Po šventinės programos 1-ų klasių auklėtojai pakvietė tėvelius į klasių susirinkimus.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija