Tarptautinė Tolerancijos diena

Gimnazijos bendruomenė dalyvavo pilietinėje akcijoje Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti, kurią inicijavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Šiais metais pagrindinis akcijos simbolis buvo knyga. Kiekvienos klasės mokiniai kūrė Tolerancijos knygos puslapius, kuriuos praturtino piešiniais ir mintimis apie toleranciją. Į šią akciją įsijungė mokiniai, klasių vadovai, istorijos, dailės mokytojai, vaiko gerovės komisija ir socialinės pedagogės bei "Gelbėkit vaikus" iniciatyvi grupė.

Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė